Nowy sezon - Nowe oczekiwania i wyzwania...

Wzr koszulki

       We wtorek 8-go września, turniejem Energa Manekin Cup w Toruniu rozpoczęliśmy „umownie” sezon 2020/2021 w regionie. Po trudnym okresie ubiegłego sezonu, który wskutek pandemii zakończył się ok. 4 miesięcy szybciej aniżeli planowano, oraz udanych próbach reaktywacji wakacyjnej (m. in w Aleksandrowie i Radziejowie), z umiarkowanym optymizmem patrzymy w przyszłość mając nadzieję, że sytuacja epidemiologiczna pozwoli nam bawić się przy pingpongowym stole w pełnym wymiarze, bez konieczności wcześniejszego zamykania naszych hal.

W środę 16 września zgodnie z regulaminem umieszczonym na naszej stronie (www.pingpong.bydgoszcz.pl) zaczynamy rywalizacje w XV Jubileuszowym GP Słonecznych sezonu 2020/2021 w Bydgoszczy, do udziału w której serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów tenisa stołowego.

Mając na względzie obecną sytuację epidemiologiczną i związane z tym ograniczenia jako organizatorzy zwracamy się z uprzejmą prośbą do zapoznania się z rekomendacjami PZTS w tej sprawie (zamieszczonymi na naszej stronie internetowej lub stronie PZTS) oraz wypełnienia Oświadczenia z danymi kontaktowymi (Oświadczenie dostępne na naszej stronie, formularz będzie dostępny również w dniu zawodów). Dodatkowo mając na względzie nasze wspólne dobro zapewnimy na turniejach płyn do dezynfekcji rąk oraz przed rozgrywkami zmierzymy każdemu temperaturę.

Z okazji Jubileuszu (XV edycja turnieju) postanowiliśmy umożliwić chętnym pozyskanie wysokiej jakości koszulek PTS (Pasjonatów Tenisa Stołowego) Słoneczni z imieniem i nazwiskiem zawodnika zgodnie z załączonym wzorem. Chętni proszeni są o wypełnienie załączonego arkusza excel i odesłanie go na adresy mailowe Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 20-go września 2020. „Rozmiarówka” dostępna również poniżej. Koszt koszulki to ok. 70 zł. W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt.

Zapraszamy do sportowej rywalizacji.
Za organizatorów:
Robert Różyński

Plików:
Dodany: 2020-09-12
Wersja:: 
Licencja: 
Wielkość: 195.5 KB

(0 głosów)
Dodany: 2020-09-12
Wersja:: 
Licencja: 
Wielkość: 8.42 KB

T SHIRT prime

 

KOSZULKA TOUCHFIT