COVID-19

UWAGA - zmiany w związku z COVID-19

- Treningi na hali Gwiazdy Bydgoszcz przy ul. Bronikowskiego - Oficjalne treningi na hali przy ul. Bronikowskiego zostały zawieszone do odwołania.

- Turniej w Chojnicach - 15.03.2020 r. - Niezależnie od organizatorów turniej został odwołany.

- GP SŁONECZNI - 18.03.2020 r. Niestety turniej GP Słonecznych, który miał odbyć się 18.03.2020 r. został odwołany. O nowym terminie poinformujemy jak sytuacja w kraju się uspokoi. 

Mariusz Prymula

- MPA 2020 - W związku z wieloma niewiadomymi, dotyczącymi Koronowirusa, bardzo proszę o wstrzymanie wysyłania zgłoszeń i wpłat wpisowego do MPA 2020 do końca marca.

Mam nadzieję, że do tego czasu będziemy już wiedzieli, czy epidemia zaatakuje nasz kraj, czy będziemy mogli się cieszyć, że nie. W przypadku czarnego scenariusza, możliwe jest, że Mistrzostwa niestety się nie odbędą. Może być nawet administracyjny zakaz organizowania imprez zbiorowych. Mam wielką nadzieję, że do tego jednak nie dojdzie i sytuacja zostanie opanowana, co pozwoli nam przeprowadzić Mistrzostwa.

31.03.2020 r. na tej stronie ogłoszę decyzję, co robimy. Wierzę, że będzie pozytywna i wtedy będziecie mieli 15 dni na zgłoszenie się do zawodów. Bardzo mi przykro, że zaistniała taka sytuacja, dla nas organizatorów jest to też bardzo kłopotliwe.

Reasumując, na razie nie wysyłajcie zgłoszeń i pieniędzy za wpisowe, jak wcześniej będzie coś wiadomo, to ogłoszę to na facebooku na naszej stronie. Proszę o przekazanie tej informacji wszystkim zainteresowanym. Bądźcie zdrowi i wierzę, że spotkamy się w Toruniu.

Janusz Grajkowski