Mecz Przyjaźni: Toruń-Bydgoszcz

Toruń Bydgoszcz

W dniu 09.03.2014 r. z inicjatywy pasjonatów toruńskiego tenisa stołowego, na sali Elektryka w Toruniu, odbył się MECZ PRZYJAŹNI Toruń – Bydgoszcz. Amatorskie drużyny z obu miast wystawiły do rywalizacji sześcioosobowe zespoły. Uzgodniono, że wynik końcowy rozstrzygnięty zostanie po rozegraniu 36 – ciu gier singlowych systemem każdy z każdym.

Przed rozpoczęciem pojedynku, Włodek Hoffmann uwiecznił wszystkich zawodników na pamiątkowym zdjęciu, następnie rozpoczęto rywalizację na stołach. Pierwsza seria pojedynków zakończyła się wynikiem 3:3 i zapowiadała wyrównaną rywalizację. W kolejnych pojedynkach jednak gospodarze okazali się bardzo gościnni i ostatecznie ulegli gościom z Bydgoszczy 11:25.

Zespoły wystąpiły w następujących składach (w nawiasie podano ilość zdobytych punktów):
 
Toruń: Jarek JAGIEŁKA (4), Jacek MAĆKIEWICZ (3), Włodek HOFFMANN (2), Adam BIAŁKOWSKI (2), Janusz GRAJKOWSKI (0), Karol ZIÓŁKOWSKI (0).
 
Bydgoszcz: Grzesiek ZIÓŁKOWSKI (6), Robert RÓŻYŃSKI (6), Filip BANACH (4), Stasiu JANICKI (4), Heniu GLURA (3), Marek WLEKLIŃSKI (2).
 
Zawody przebiegały w bardzo przyjacielskiej atmosferze za co wszystkim uczestnikom spotkania serdecznie dziękujemy. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu.