Sezon w Solcu Kujawskim rozpoczęty

Sezon w Solcu rozpoczety

18 stycznia 2014 r. miłośnicy celuloidowej piłeczki zainaugurowali kolejną odsłonę cyklu Grand Prix Solca Kujawskiego w tenisie stołowym amatorów organizowanego przez Uczniowski Klub Sportowy „Top” Solec Kujawski.

Cały cykl, podobnie jak ubiegłoroczny, składać się będzie z dziewięciu turniejów rozgrywanych w każdym miesiącu 2014 roku (oprócz lipca, sierpnia i grudnia) a do klasyfikacji generalnej liczyć się będzie siedem najlepszych wyników każdego zawodnika.

W pierwszym tegorocznym turnieju zagrało 26 osób. Rywalizowaliśmy tradycyjnie w grupach, z których dwie najlepsze osoby wychodziły do gry systemem pucharowym o miejsca 1-16, zaś osoby zajmujące w grupie miejsce trzecie grały o pozycje 17-24. Ostatecznie w turnieju triumfował czwarty zawodnik ubiegłorocznej klasyfikacji Ryszard Berka, który w finale pokonał Roberta Różyńskiego 3:1. W meczu o trzecie miejsce ubiegłoroczny triumfator cyklu Grand Prix Piotr Adamczak pokonał Filipa Banacha. Regulamin rozgrywek oraz ich terminy na stronie internetowej klubu UKS „Top”.

Poniżej szczegółowe wyniki I Turnieju Grand Prix 2014:

GRUPA A:

1. Adrian Męczyński3 zw.

2. Kamil Pater 2 zw.

3. Błażej Woźniakowski1 zw.

4. Andrzej Sitarz 0 zw.

GRUPA B:

1. Łukasz Czarczyński3 zw.

2. Adam Szumlas 2 zw.

3. Artur Andrzejewski 1 zw.

4. Zbigniew Grygorczuk 0 zw.

GRUPA C:

1. Janusz Grajkowski2 zw.

2. Bartosz Męczyński 1 zw.

3. Mikołaj Bleja 0 zw.

GRUPA D:

1. Robert Różyński 2 zw.

2. Arkadiusz Goździk 1 zw.

3. Dawid Suchowiecki 0 zw.

GRUPA E:

1. Józef Wojciechowski1 zw.

2. Piotr Wojciechowski 1 zw.

3. Sebastian Mędlewski 1 zw.

GRUPA F:

1. Emanuel Rivat 2 zw.

2. Edward Pater 1 zw.

3. Rafał Glica 0 zw.

GRUPA G:

1. Ryszard Berka 2 zw.

2. Krzysztof Markiewicz 1 zw.

3. Wojciech Nawra 0 zw.

GRUPA H:

1. Filip Banach 2 zw.

2. Piotr Adamczak 1 zw.

3. Kinga Andrzejewska 0 zw.

MECZE 1/8 FINAŁU:

A.Męczyński – E.Pater 0 : 3

K.Markiewicz – F.Banach 2 : 3

J.Wojciechowski – A.Szumlas 1 : 3

B.Męczyński – R.Różyński 0 : 3

J.Grajkowski – P.Adamczak 0 : 3

P.Wojciechowski – E.Rivat 1 : 3

R.Berka – K.Pater 3 : 0

A.Goździk – Ł.Czarczyński 0 : 3

ĆWIERĆFINAŁY:

E.Pater – F.Banach 2 : 3

A.Szumlas – R.Różyński 1 : 3

P.Adamczak – E.Rivat 3 : 1

R.Berka – Ł.Czarczyński 3 : 0

PÓŁFINAŁY:

F.Banach – R.Różyński 0 : 3

P.Adamczak – R.Berka 2 : 3

MECZ O MIEJSCE 17: S.Mędlewski – R.Glica 3 : 0

MECZ O MIEJSCE 15: B.Męczyński – A.Goździk 3 : 2

MECZ O MIEJSCE 13: J.Grajkowski – A.Męczyński 3 : 1

MECZ O MIEJSCE 11: K.Pater – K.Markiewicz 3 : 0

MECZ O MIEJSCE 9: J.Wojciechowski – P.Wojciechowski 3 : 2

MECZ O 7 MIEJSCE: A.Szumlas – E.Rivat 3 : 0

MECZ O 5 MIEJSCE: E.Pater – Ł.Czarczyński 3 : 0

MECZ O 3 MIEJSCE: P.Adamczak – F.Banach 3 : 2

MECZ O 1 MIEJSCE: R.Berka – R.Różyński 3 : 1

Najnowszy ranking "GP Solca Kujawskiego" zawsze znajdziesz tutaj.