XIV GP SŁONECZNYCH

2019.08.20 GP Bydgoszczy

Kończąc ubiegły sezon, obiecywałem że spróbuję dociec która to z kolei odsłona GP Słonecznych? Czy udało mi się to zrobić dokładnie nie wiem ale po ustaleniach jakie poczyniłem przyjąłem, że sezon 2019/2020 będzie sezonem XIV. (I jest bardzo prawdopodobne że tak właśnie jest).

Na wniosek dojeżdżających (sam po części nim jestem), korzystając z uprzejmości gospodarza obiektu udało nam się przesunąć rozpoczęcie zawodów na godzinę 18.00, co na bazie tegorocznych doświadczeń powinno nam pozwolić zakończyć każdorazowo zawody nie później niż 23.00. (raz w miesiącu da się to ogarnąć). Oczywiście punktualny start zależy też, a właściwie przede wszystkim od Was i Waszego punktualnego stawiennictwa.

Pierwsze cztery turnieje będą dodatkowo nagrodzone przez sponsora drużyny extraligowej - Lotto, dla uściślenia w ramach XIV GP Słonecznych rozegramy GP LOTTO Bydgoszczy, które wyłoni najlepsza trójkę (nagrody + puchary) z podsumowania czterech pierwszych turniejów (wrzesień - grudzień 2019).
Regulaminu odrębnego nie będzie, klasyfikacja GP Słonecznych po czterech turniejach będzie jednocześnie klasyfikacją końcową GP LOTTO Bydgoszczy.

Zapraszam serdecznie do udziału w najsilniej (chyba) obsadzonym turnieju w regionie.

Pozdrawiam

Robert Różyński

W załączeniu regulamin na kolejny sezon.