Zwycięstwo Pawła Brzezińskiego w Toruniu

Brzezik Jacek

8 Listopada odbył się kolejny, 3-ci już, turniej z cyklu GP Prawdziwych Amatorów w Toruniu. Turniej prowadzony znakomicie przez Janusza Grajkowskiego, należy do najpopularniejszych w regionie i tym razem również frekwencja nie zawiodła. Przybyli zawodnicy nie tylko - tradycyjnie - z Bydgoszczy i Torunia, ale również z wielu okolicznych miejscowości, tworząc kolejny raz niesamowitą atmosferę w czasie rozgrywania zawodów. Jak zawsze, nie zabrakło również pysznego poczęstunku.

Jeśli chodzi o wyniki, to bezkonkurencyjny był tego dnia Paweł Brzeziński (Bydgoszcz), który już od pewnego czasu pnie się w górę w rankingach wielu turniejów. W ćwierćfinale pokonał dotychczasowego wicelidera rankingu, Pawła Bielunkiewicza, po czym ograł lidera rankingu, Roberta Różyńskiego, żeby w finale pokonać zawodnika gospodarzy Jacka Maćkiewicza. Wszystkie te mecze rozgrywane były w pięciu setach. 

Warto podkreslić również stałą, wysoką dyspozycję Jacka Maćkiewicza, który drugi raz z rzędu dotarł do finału rozgrywek, niestety drugi raz ten finał przegrywając. Ale jak to mówią: "do trzech razy sztuka", więc Jacku: głowa do góry, kolejny finał jest Twój!

W walce o 3. miejsce spotkali się Robert Różyński oraz Jarek Jagiełka - wygrał Jarek (Robert, pomimo zajęcia 4. miejsca w dalszym ciągu pozostał liderem klasyfikacji generalnej). Miejsce 5. dla Włodka Hoffmanna, 6. dla Pawła Mikuckiego (debiut w rozgrywkach), 7. dla Piotra Kryszaka, a 8. dla Pawła Bielunkiewicza.

Dalsze miejsca oraz ranking generalny po 3. Turnieju w zakładce z wynikami.

Komentarze  

+1 # pawel 2015-11-16 22:07
Ciekawe z kim on trenował, że do takiej formy doszedł 8) A tak na poważnie, to wielkie brawa oczywiście!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować