VI Grand Prix Bydgoszczy

image110

W niedzielę 23 lutego spotkaliśmy się po raz szósty na Grand Prix Bydgoszczy. Wzięło w nim udział 43 zawodników (34 w grupie młodszej i 9 w grupie starszej). Co ciekawe w grupie młodszej cała pierwsza "szóstka" klasyfikacji generalnej zajęła pierwsze sześć miejsc (co bardzo rzadko ma miejsce ze względu na bardzo wyrównany poziom zawodników).

Bardzo dobre zawody rozegrali Edward Pater i Tomasz Musialik, którzy spotkali się w finale (wygrał ten pierwszy). Trzecie miejsce zajął Tomasz Łojewski wygrywając po zaciętym meczu 3:2 z liderem Ryszardem Berką. Podobny przebieg miał również mecz o 5 miejsce, w którym Grzegorz Ziółkowski pokonał Roberta Różyńskiego.

W grupie Starszej klasę pokazał obecny lider Stanisław Janicki, pokonując w finale Edmunda Renkela. Trzecie miejsce zajął zwycięzca poprzednich turniejów Franciszek Dulkowski zwyciężając w decydującym meczu Leszka Jodaniewskiego.