Coraz wyższy poziom gry w GP Bydgoszczy

7GP Bydgoszczy

7 GP Bydgoszczy przechodzi do historii. Frekwencja w grupie młodszej na dobrym poziomie (29 –ciu), grupa starsza mimo wzmocnienia (niestety tylko ilościowego) przez Janusza Grajkowskiego: tylko 9 osób.

Sportowo rozegrano wiele zaciętych pojedynków, a finałem grupy młodszej nie powstydziłby się topowy mecz trzecioligowy (jak nie wyżej). Grupę młodszą zwyciężył po bardzo dobrym finale Paweł Bielunkiewicz pokonując leadera Grześka Ziółkowskiego, trzeci Mariusz Prymula, z którym nie może sobie poradzić czwarty Robert Różyński. Kolejność grupy starszej Romek Cywiński, Staszek Janicki, Heniu Glura, Wiesiek Ostrowski.

Kolejny turniej 12 kwietnia, a nie jak planowano w regulaminie 26 kwietnia (przyczyną jest przełożenie GP Polski Weteranów na ostatni weekend kwietnia).

Do zobaczenia w kwietniu!

Robert Różyński

P.S. Przypominam, że w najbliższy wtorek o godz. 18.00 rozegrany zostanie ostatni mecz tegorocznej ekstraligi. W hali Gwiazdy rozegrane zostaną Derby pomiędzy ZOOLeszcz Gwiazdą a Energą Manekinem TORUŃ. Zachęcamy, aby podziękować zawodnikom za reprezentowanie naszego klubu w obecnym sezonie oraz oczywiście delektować się rywalizacją na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. WSTĘP WOLNY.